Na zaproszenie Wójta Gminy Przeworsk Daniela Krawca oraz Gminnego Ośrodka Kultury  w Przeworsku odpowiedziało blisko 180 Pań, które przybyły 7 marca do Wiejskiego Domu Kultury w Grzęsce, by wspólnie świętować zbliżający się Dzień Kobiet.

Rozpoczynając Gminny Dzień Kobiet, Wójt Daniel Krawiec, podkreślił, iż spotkanie to jest podziękowaniem dla Pań z KGW, stowarzyszeń, organizacji oraz mieszkanek gminy, które przez cały rok wspierają inicjatywy podejmowane na terenie naszej gminy, a także promują gminę poza jej granicami.

Atrakcją wieczoru był występ, żeńskiego kabaretu „A JAK!”, który zachwycił i rozbawił publiczność do łez. Następnie zaprezentowała się Orkiestra Dęta Gminy Przeworsk, wykonując muzyczną wiązankę.

Po występach, ze sceny popłynęły do Pań serdeczne życzenia, które w imieniu wszystkich obecnych na spotkaniu mężczyzn złożył Gospodarz Gminy Daniel Krawiec. Po miłych słowach przyszedł czas na kwiaty. Nie zabrakło również okolicznościowego „Sto lat!”.