W okresie pandemii koronawirusa, środowiska artystyczne, twórcy kulturalni i instytucje kulturalne mają bardzo ograniczone możliwości działalności. Jeszcze kilka tygodni temu planowaliśmy wydarzenia plenerowe na majówkę, Dzień Dziecka, czy wakacje.
Odpowiadając na nową sytuację, zgodnie z ideą #ZostańWDomu i wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego #KulturaWSieci i #KulturaDostępna – Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku uruchamia fanpage który będzie prezentował szeroko pojętą działalność kulturalną.

Zgodnie z naszym hasłem #ZaGOKujDoKultury! zapraszamy aby wspólnie z naszym GOKiem zaglądać do E-Kultury.

W sieci pojawiło się wiele ciekawych inicjatyw, dzięki którym, mamy możliwość do kontaktu z kulturą i korzystania z wydarzeń artystycznych, które najbardziej ich interesują.
Zapraszamy równocześnie twórców, artystów do wspólnego prezentowania swojej działalności kulturalnej i tworzenia wspólnoty złożonej z miłośników Kultury.

Każdy będzie mógł się podzielić swoją działalnością i kreatywnością tworzoną w swoim domu. Zapraszamy do dzielenia się swoimi pomysłami a swoje wpisy do oznaczania hasztagiem #ZaGOKuj