Wójt Gminy Przeworsk Daniel Krawiec, Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku oraz Biblioteka Publiczna Gminy Przeworsk z siedzibą w Urzejowicach serdecznie zapraszają dzieci w wieku od 5 do lat 12 do wzięcia udziału w Akcji ,,Moja mama’’.

Celem przedsięwzięcia jest uczczenie Dnia Matki oraz rozwijanie talentów i prezentowanie dziecięcej twórczości!

Aby wziąć udział w Akcji wystarczy własnoręcznie namalować portret swojej ukochanej mamy oraz napisać kilka zdań o niej!

Praca może być namalowana farbami, pisakami lub pastelami.

Nadesłane portrety będą opublikowane na stronie na i Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury
w Przeworsku, Biblioteki Publicznej Gminny Przeworsk z siedzibą w Urzejowicach oraz Gminy Przeworsk.

Najlepsze u mamy jest to, że ją mamy. Mamy ją swoją nie cudzą. Nie inną. Zawsze tę samą.

Przyłącz się do Akcji!

Wszystkie dzieci biorące udział w Akcji otrzymają upominki.

Termin nadsyłania zgłoszenia: 28 maja 2021 r.

Regulamin Akcji Moja Mama

Załącznik Nr 1