„Muzyka to najlepszy język do poruszenia serca ludzi na całym świecie… „
Z wielką radością i dumą informujemy, iż dzisiaj w Zabytkowym Pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu zabrzmiał niezwykły Koncert dyplomowy „Opole Chóralnie” naszego Dyrygenta i Kapelmistrza Tomasza Piątka.
To była prawdziwa uczta duchowa i pełen profesjonalizm młodego artysty. Usłyszeliśmy największe przeboje Festiwalu w Opolu w aranżacjach Chóru Dyplomowego oraz Zespołu Big Band Young Falcons Band z Białobrzeg pod batutą Tomasza Piątka.
Wyrazy uznania i najszczersze gratulacje dyrygentowi w imieniu Wójta Gminy Przeworsk Daniela Krawca złożyły: Zastępca Wójta Gminy Przeworsk Teresa Wielgos oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Przeworsku Justyna Solarz.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy Panu Tomaszowi spełnienia i niekończących się inspiracji na otwierającej się właśnie pięknej muzycznej drodze.
Fot. Centrum Kultury w Zarzeczu.