Kolejne sukcesy naszych solistów-śpiewaków i Zespołów Śpiewaczych.
Z wielką radością informujemy, że podczas XXIII Regionalnego Przeglądu Grup Śpiewaczych „Festyn pod Platanem”, który odbył się w dniu 12 czerwca 2022r. w Zarzeczu wszystkie występy naszych Reprezentantów zostały docenione przez Komisję Konkursową.
➡️ W kategorii dziecięcej i młodzieżowej wyróżnienie rzeczowe otrzymał Zespół „Grzęszczaneczki” z Grzęski.
➡️ W kategorii Soliści – śpiewacy miejsce I zdobył Pan Kazimierz Rzemyk z Ujeznej, III miejsce Pan Józef Kędziora z Gorliczyny.
➡️ W kategorii Zespoły Śpiewacze – III miejsce zajął Zespół Śpiewaczy „Studzienczanki” ze Studziana.
🔶 Wyróżnienie II stopnia otrzymał Zespół Śpiewaczy „Cantus” z Gorliczyny oraz Zespół Śpiewaczy „Grzęszczanie” z Grzęski.
Wszystkim uczestnikom nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!
Zdjęcia Centrum Kulturalne w Przemyślu, Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku.