„𝕀𝕕𝕫𝕚𝕖 𝕜𝕠𝕝ę𝕕𝕒” – pod tym hasłem po raz czwarty odbył się Gminny Koncert Kolęd na zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Tym razem kolędy rozbrzmiewały w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia w Ujeznej.
Wydarzenie poprzedziła Msza Święta pod przewodnictwem ks. proboszcza Kazimierza Jaremy oraz ks. prałata Stanisława Stęchłego. W czasie liturgii zgodnie ze starym zwyczajem zostały poświęcone gromnice.  Po wspólnej modlitwie przyszedł czas na wyjątkowy wieczór koncertowy, pełen polskich kolęd i utworów bożonarodzeniowych.
W muzycznych odsłonach mogliśmy usłyszeć :
Zespół Śpiewaczy ,,Ujeźniacy ” z Ujeznej
Zespół Wokalno-Instrumentalny „Bella Voce” ze Studziana pod kierownictwem muzycznym Tadeusza Kałamarza
– Chór „Veritas” z Nowosielec pod dyrygenturą Tomasza Piątka
 Kolędy polskie, od tradycyjnych po nowoczesne, stanowią serce świątecznych obchodów w Polsce. Są one nie tylko wyrazem wiary i kultury, ale także mostem łączącym pokolenia. W ich dźwiękach kryje się prawdziwy duch Bożego Narodzenia, przynoszący radość, spokój i jedność.
Na zakończenie wszyscy obecni w kościele odśpiewali kolędę „Gdy się Chrystus rodzi”.
Wójt Gminy Przeworsk Daniel Krawiec oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Przeworsku Justyna Solarz złożyli wyrazy uznania i gratulacje wszystkim wykonawcom.
Organizatorami tego wspaniałego wydarzenia byli: Wójt Gminy Przeworsk i Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku we współpracy z Parafią pw. Matki Bożej Pocieszenia w Ujeznej św. oraz Stowarzyszeniem Przyjaciół Ziemi Nowosieleckiej.