Trwają zapisy do konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich
Zabawa, koncerty, telewizja, wielka estrada, a przede wszystkim najlepsza atmosfera oraz zaangażowanie Kół Gospodyń Wiejskich – to główni bohaterowie Festiwalu „Polska od Kuchni”.
Ta wyjątkowa i niepowtarzalna trasa jedzie w Polskę już po raz czwarty tym razem z Menu Wolności oraz nową Ambasadorką Katarzyną Bosacką.
Chcąc uhonorować wkład Kół Gospodyń Wiejskich w promowanie bogactwa oraz różnorodności lokalnej tradycji, a także pogłębić wiedzę o kulturze regionu.
Organizatorzy Festiwalu „Polska od Kuchni” już po raz czwarty zapraszają wszystkie KGW do udziału w konkursach angażujących Koła z całej Polski. Szczypty pikanterii konkurencjom dodadzą wartościowe nagrody, które Koła mogą zdobyć na każdym etapie rywalizacji.
Menu Wolności to ogólnopolska akcja społeczna mająca na celu rozpropagowanie wśród wszystkich Polaków idei wspólnego i radosnego świętowania rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku, które przyniosły Polsce wolność. To właśnie przy stole i wspólnym posiłku następuje największa integracja.
Formularze zgłoszeniowe do konkursów oraz dla wystawców dostępne są na stronie festiwalu pod linkami:
https://festiwalpolskaodkuchni.pl/zgloszenia-do-konkursow–formularze-s6106?fbclid=IwAR0mq0HPvLo0Ydcye4beWRZ9ucx-9y07pD7VjlSv6HuC6IuZrIHPUg0GIu0
https://festiwalpolskaodkuchni.pl/wystawcy-kgw–formularz-s6144?fbclid=IwAR0mq0HPvLo0Ydcye4beWRZ9ucx-9y07pD7VjlSv6HuC6IuZrIHPUg0GIu0